Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O KORONAWIRUSIE NA SPECJALNEJ KONFERENCJI [VIDEO]

Tak się porobiło, że w momencie kiedy w całym kraju i na świecie zwiększa się liczba osób zarażonych koronawirusem włodarze miasta i powiatu wyjechali za granicę. Pierwszy z nich, Marek Kieler przebywał służbowo w Niemczech, zaś burmistrz Paweł Okrasa prywatnie we Włoszech.

Konferencja w powiecie była zatem m. in. okazją, aby wicestarosta wieluński Krzyszof Dziuba wytłumaczył pobyt Marka Kielera u naszych zachodnich sąsiadów w tym szczególnym czasie.

Z kolei pobyt burmistrza Okrasy we Włoszech wytłumaczył kierownik Biura Burmistrza Radosław Urbaniak. Oto pełna treść maila przesłanego do naszej redakcji w tej sprawie.

Na dzień powrotu Burmistrza do Wielunia nie było uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów Północnych Włoch. Kwarantanna jest niezbędna tylko w wypadku zaobserwowania jakichkolwiek objawów. Urząd kontaktował się z inspekcją sanitarną w zakresie pobytu Burmistrza we Włoszech. Żeby nie wzmagać paniki od wtorku Burmistrz wykonuje obowiązki zdalnie z miejsca zamieszkania. Co do frekwencji, to w dwóch wydziałach w poniedziałek 9 marca występował brak ciągłości pracy. Natomiast wszystkie dokumenty były przyjmowane w ratuszu w pokoju nr 1. Problem został już rozwiązany. Urząd pracuje normalnie.

Na konferencji obecna była również Małgorzata Komar z wieluńskiego Sanepidu. Zapytaliśmy też o to jak na tę trudną sytuację przygotowany jest wieluński szpital.

Przypominamy, że w lecznicy nie ma oddziału zakaźnego. Co zatem będzie jeśli w naszym regionie pojawią się niestety przypadki osób zarażonych koronawirusem?

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl