Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CHCĄ CIESZYĆ SIĘ ZDROWIEM I POGODĄ DUCHA [VIDEO]

Zdrowy styl życia i postępowanie profilaktyczne w niektórych schorzeniach to temat, który wyjątkowo zainteresował słuchaczy Uniwersytetu III wieku. Dbanie o siebie i prowadzenie higienicznego trybu życia są konieczne, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i pogodą ducha.

Słuchacze uniwersytetu dobrze wiedzą, że będąc osobami aktywnymi jeszcze długo zachowają młodzieńczą radość życia, dlatego tak chętnie uczestniczą w zajęciach teoretycznych i gimnastycznych.

Sporo emocji w ostatnim czasie wzbudzają informacje na temat koronawirusa. Seniorzy byli bardzo ciekawi, jak się przed nim chronić i czy rzeczywiście powinni w szczególny sposób zadbać o profilaktykę.

Zdrowy styl życia to nie tylko zdrowe ciało, ale i zdrowa sfera duchowa. Bardzo ważne są więzi rodzinne, przyjaciele i znajomi.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl