Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DRUGIE PODEJŚCIE DO „ŚMIECIOWEJ” UCHWAŁY [VIDEO]

Drugi raz radni o podjęciu uchwały w sprawie uchwalenia nowych stawek za odprowadzanie odpadów radni dyskutowali na nadzwyczajnej sesji w piątek 28 lutego. W minionym roku od indywidualnych mieszkańców naszej gminy odebrano prawie 10 tys. ton śmieci, zaś od firm prawie 2 tys. ton.

O statystyki pytała radna Anna Dziuba- Marzec, chciała więcej, ale burmistrz podał tylko te za miniony rok. Burmistrz mówił też, że wzrastające koszty odprowadzania odpadów oraz zwiększająca się ich ilość doprowadzą do tego, że nowe stawki na dłuższą metę mogą nie wystarczyć i w drugiej części roku możliwy będzie ich ponowny wzrost.

Ostatecznie po kolejnej długiej śmieciowej dyskusji radni przystąpili do przegłosowania uchwaly. Tym razem podjęto ją większością głosów.

Dłuższa relacja z dyskusji o śmieciach na forum rady do zobaczenia w najbliższy weekend w stacji TVK WSM. Relacje z dwóch sesji 25 i 28 lutego oczywiście w Temacie Tygodnia.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl