Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

JUBILEUSZOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO [VIDEO]

Dwudziesta już edycja Międzypowiatowego Konkursu Języka Angielskiego niewątpliwie skłania do podsumowania tego jakże pożytecznego angielskiego przedsięwzięcia. Od samego początku przygotowuje go m.in. nauczycielka tego języka Filomena Adamczyk, choć to nie ona wymyśliła konkurs, który zaczął się jeszcze w podwojach Gimnazjum nr 1, a kontynuowany jest w SP nr 4.

Zainteresowanie konkursem wśród szkolnej młodzieży nie maleje. Wręcz przeciwnie, młodzi ludzie doskonale zdają sobie sprawę, że znajomość obcych języków otwiera tzw. okno na świat, daje możliwości jego poznania, a w przyszłości często też pracę.

Angielskie testy rzecz jasna opracowywane są przez językowych specjalistów, a młodzież biorąca udział w konkursie otrzymuje je oczywiście w chwili przystąpienia do konkursu i ma na ich rozwiązanie 1,5 godziny.

Konkurs będzie oczywiście kontynuowany w następnych latach. Laureatów angielskiego konkursu w którym jak zawsze dla zwycięzców są atrakcyjne nagrody rzeczowe poznamy pod koniec marca.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl