Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZA PRACĘ I TWÓRCZY WKŁAD W ROZWÓJ REGIONU [VIDEO]

V edycja plebiscytu Wieluńskich Wież Sukcesu tak jak poprzednie miała uroczysty charakter i ciekawy akcent artystyczny. Po powitaniu przez włodarza miasta zaproszonych gości i nominowanych do nagrody można już było zasiąść w widowiskowej sali „Syreny” i dowiedzieć się kto w minionym roku swoją działalnością zasłużył na statuetkę Wieluńskiej Wieży Sukcesu.

W kategorii „Działalność społeczna” do Wieluńskiej Wieży Sukcesu nominowani byli Wieluńscy Harcerze, Agnieszka Mysakowska, nauczycielka historii w II LO im. J. Korczaka oraz Uniwersytet III Wieku. Statuetka powędrowała do rąk Agnieszki Mysakowskiej, a wręczył ją m.in. Wlademar Kluska - prezes Stowarzyszenia „Tacy Sami”.

Chwilę potem przyszedł czas na kulturę. Wśród tegorocznych nominowanych w tej kategorii znaleźli się: Krzysztof Jackiewicz- artysta malarz, Stowarzyszenie Historyczne Bataliony Obrony Narodowej oraz Fundacja Słowem Pisane. Kulturalną statuetkę z rąk m.in. Jakuba Jurdzińskiego otrzymał Krzysztof Jackiewicz.

W dalszej części gali poznaliśmy laureata Wieży w kategorii Sport. Tutaj nominowani byli Magdalena Stysiak, Dominika Włodarczyk, Klub Karate Tradycyjnego oraz Andrzej Zmyślony - karateka.

W sportowej kategorii zwyciężyła Magdalena Stysiak. Statuetkę Wieluńskiej Wieży Sukcesu odebrali w jej imieniu rodzice, a wręczał ją m.in. sportowiec Dominik Brzeziński.

Ostatnią kategorią plebiscytu była gospodarka. Tutaj nominowani byli firma RUNVIDO Sp. z o. o., Spółdzielnia Dostawców Mleka, Zakład Doświadczalny Oceny Odmian w Masłowicach i firma Patrol Group. Statuetka Wieluńskiej Wieży Sukcesu w tej kategorii powędrowała do prezesa firmy Patrol Group.

Zwieńczeniem gali były okolicznościowe przemówienia oraz pamiątkowa fotografia wszystkich laureatów Wieluńskiej Wieży Sukcesu wraz z zaproszonymi gośćmi i władzami miasta. Galę zakończył koncert popularnej piosenkarki i zarazem aktorki Olgi Bończyk.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl