Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MIŁOSNE DUETY ZE ZNANYCH SPEKTAKLI [VIDEO]

Artystycznym i zarazem przewodnim motywem wieczoru poetyckiego przygotowanego przez uczniów ZS nr 2 należących do szkolnego koła teatralnego były miłosne duety. Wieczór poezji przygotowały nauczycielki języka polskiego Anna Pawlak-Łacina, Aneta Strugacz i Iwona Wcisło.

Zobaczyliśmy zatem jak w wykonaniu młodych ludzi prezentują się specjalne fragmenty „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego, „Romea i Julii” Wiliama Szekspira czy „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza.

Dyrektor placówki Dariusz Kowalczyk podczas wieczoru nie omieszkał podziękować uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie tego artystycznego wydarzenia.

Choć w szkole zdecydowanie dominują techniczne umysły, to wśród szkolnej młodzieży są i takie osoby, które czują poezję i muzykę i chcą to przekazać innym.

Warto zauważyć, że szkolny wieczór poezji przygotowały nauczycielki języka polskiego Anna Pawlak-Łacina, Aneta Strugacz i Iwona Wcisło. Na scenie wystąpiło aż 13 młodych ludzi.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Radio Nowy Świat w sieci TVK WSM

DVB-C: pozycja 921

UKF/FM: 99,0MHz

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl