Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MAJĄ PROBLEM Z OBSADĄ SZPITALNYCH DYŻURÓW [VIDEO]

Podczas sesyjnej dyskusji nad sprawozdaniem zarządu powiatu o jego pracy między sesjami radni stopniowo doszli do w zasadzie małej debaty o kondycji wieluńskiego szpitala. Najpierw zapytano o pieniądze czyli finansową sytuację lecznicy i jej zobowiązania. Pojawiło się również pytanie o sytuację kadrową lecznicy.

Doskonale wiemy, że w całym kraju brakuje lekarzy. Coraz bardziej uwidacznia się to również w wieluńskim szpitalu. Ostatnio kilku lekarzy przeszło z wieluńskiego szpitala do Olesna.

Problem uwidacznia się zatem coraz bardziej. Ci którzy są tutaj na stałe, ale też dojeżdżający medycy do pracy w Wieluniu często pełnią dwa, a nawet trzy dyżury naraz.

Za taką pracę dostają w sumie niemałe pieniądze na co zwrócił uwagę wiceprzewodniczący rady Grzegorz Jankowski. O obsadę kadrową lecznicy pytano też nowego wicedyrektora szpitala ds. administracyjno- technicznych.

Ten pochodzi z Pajęczna i obiecał, że sprowadzi do wieluńskiego szpitala medyków właśnie z tamtego rejonu. Na razie jednak tak się nie stało. Czekamy zatem na nowych lekarzy w wieluńskim szpitalu.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl