Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIELUŃ BĘDZIE MIAŁ DRUGĄ OBWODNICĘ [VIDEO]

Choć Wieluń ma obwodnicę od kilku lat to tak naprawdę nie spowodowała ona wyprowadzenia ruchu ciężkich aut z centrum miasta. Chodzi oczywiście o ruch samochodów przejeżdżających przez Wieluń w kierunku Częstochowy i Opola. Pojawiła się jednak szansa na zmianę tej sytuacji. 

Mowa o ogłoszonym ostatnio przez ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka programie budowy 100 obwodnic do roku 2030. Na liście planowanych inwestycji jest także ta wieluńska.

Mamy zatem realną szansę na południowo- zachodnią obwodnicę o czym nie bez satysfakcji informuje stację TVK WSM poseł Ziemi Wieluńskiej Paweł Rychlik.

Wstępna koncepcja budowy nowej obwodnicy Wielunia, która ma mieć nieco ponad 10 km długości  została opracowana przez łódzki Oddział GDDKiA w 2018 roku. Będzie miała dwa węzły i cztery wiadukty.

Jej budowa nie zacznie się oczywiście natychmiast. Najważniejsze jednak, że jest ona zawarta w rządowym programie. Zabiegał o to właśnie poseł Rychlik.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl