Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPECJALIŚCI Z ŁSSE NA SPOTKANIU W WIELUNIU

19.02.2020 o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim w Wieluniu, Specjaliści z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zaprezentują zasady i korzyści z udziału w projekcie, a także pomogą zidentyfikować potrzeby szkoleniowe i wypełnić formularz zgłoszeniowy do projektu Strefa RozwoYou 2.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna od ponad 20 lat prężnie działa w naszym województwie wspierając przedsiębiorczość regionu. Spółka w swojej ofercie ma liczne tereny inwestycyjne, wsparcie firm w ramach pomocy publicznej oraz bony na szkolenia dla pracowników.

Osoby prowadzące działalności gospodarcze dążą do rozwoju biznesu oraz kadr, jednak koszty daleko idących inwestycji nie zawsze pozwalają na pełne rozwinięcie skrzydeł. Wtedy warto zastanowić się nad wsparciem. I takie właśnie oferuje ŁSSE.

W ramach pomocy publicznej na wsparcie mogą liczyć mikro, małe, średnie i duże firmy prowadzące działalność z zakresu produkcji (w tym przetwórstwo spożywcze i usługi magazynowania), nowoczesne usługi dla biznesu oraz podmioty prowadzące działalność badawczo-rozwojową.

Z kolei mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą wnioskować o przyznanie dofinansowania do kursów, szkoleń, usług doradczych oraz studiów podyplomowych. Dzięki uzyskanym funduszom mają szansę pokryć do 80% wartości wskazanych usług.

O zasadach i szczegółach wsparcia oferowanego przez Strefę będą szerzej mówili Specjaliści z ŁSSE 19.02.2020 o godzinie 10:00 w Urzędzie Miejskim w Wieluniu. Więcej informacji o Spółce można znaleźć na www.sse.lodz.pl.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Więcej informacji

Uwaga: zmiana terminu wyłączenia

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl