Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAŁOŻYLI RZEŹBIARSKIE STOWARZYSZENIE

Na samym początku lutego zawiązało się w Wieluniu Stowarzyszenie Twórców LIPOWY WIÓR. To stowarzyszenie twórców, a w szczególności rzeźbiarzy, malarzy i rękodzielników. W składzie stowarzyszenia jest już 15 osób, a kolejne kilka zadeklarowało chęć wstąpienia do organizacji.

Działalność stowarzyszenia będzie dość szeroka, ale w skrócie rzecz ujmując ma ono funkcjonować w celu stałego rozwijania twórczości rzeźbiarskiej, malarskiej i rękodzielniczej na terenie naszego regionu, ale i poza jego obszarem.

Stowarzyszenie ma zamiar m.in. organizować spotkania, prelekcje, szkolenia, wystawy, imprezy, zjazdy, wycieczki, warsztaty, plenery artystyczne, licytacje i inne eventy, związane z działalnością statutową.

Na prezesa nowego zrzeszenia został (jednogłośnie) wybrany Sławomir Rajch. Jego zastępcą w zarządzie towarzystwa będzie Grzegorz Kołaczek, sekretarzem Wiktor Bonowicz, skarbnikiem Janina Skonieczko, a członkiem zarządu Lidia Ostrowska.

W trakcie zebrania założycielskiego powołano także komisję rewizyjną stowarzyszenia. Przewodniczącym komisji został Wacław Zabłocki, członkami: Marcin Gonera i Halina Pietraszewska.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl