Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MNIEJ POŻARÓW, WIĘCEJ MIEJSCOWYCH ZAGROŻEŃ [VIDEO]

Roczna narada, która w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu odbyła się w miniona środę dotyczyła oczywiście podsumowania pracy wieluńskich strażaków za 2019 rok. Uczyniono to w towarzystwie władz miasta i powiatu, parlamentarzystów, wójtów gmin i komendantów gminnych OSP z terenu powiatu.

W naradzie wziął również udział komendant wojewódzki KW PSP w Łodzi gen. Jarosław Wlazłowski. Okazało się, że w minionym roku wieluńscy strażacy zanotowali w sumie 921 zdarzeń.

Z tego na szczęście tylko 26 % stanowiły pożary, a ponad 65% miejscowe zagrożenia. Na rocznej naradzie raportował rzecz jasna nie tylko sam szef wieluńskich strażaków,  ale też naczelnicy i kierownicy poszczególnych pionów.

Wystąpienia dotyczyły m.in.  zagadnień organizacyjno – kadrowych, operacyjnych, prewencyjnych oraz kwatermistrzowsko – technicznych. Okazało się ponadto, że najbezpieczniejszą gminą w powiecie w 2019 roku był Skomlin.

Kilka okolicznościowych słów na naradzie wygłosił też gen. Jarosław Wlazłowski- komendant wojewódzki KW PSP w Łodzi. O tym, że wieluńska komenda PSP  jest jedną z najlepiej doposażonych w sprzęt w łódzkiem wiemy nie od dziś.

Strażacy mają nowoczesne wozy bojowe i sprzęt ratowniczo- gaśniczy. Rok temu wieluńscy strażacy dostali nowy samochód rozpoznawczo – ratowniczy z funkcją “eko – czyściciel” oraz działko wodno – pianowe o wydajności 5000 l/min. W tym roku prawdopodobnie dostaną kolejne nowe bojowe auto.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl