Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MUZEALIA PO KONSERWACJI NA NOWEJ WYSTAWIE [VIDEO]

Przywileje królewskie, świadectwa szkolne, dokumenty kościelne, sztandary i mundury – między innymi takie zabytki poddane w ostatnich latach konserwacji można oglądać na wystawie w Muzeum Ziemi Wieluńskiej.

Zabezpieczanie dla przyszłych pokoleń materialnego dziedzictwa jest jednym z zadań muzeum, dlatego tak ważne jest, aby zniszczone przedmioty stopniowo odzyskiwały swój blask.

Prezentowane na wystawie przedmioty pochodzą z działów archeologicznego, historycznego etnograficznego, sztuki oraz biblioteki muzealnej. Zostały poddane profesjonalnej konserwacji w pracowniach m.in. w Warszawie, Gdańsku i Toruniu.

Większość prezentowanych na wystawie muzealiów poddano konserwacji dzięki realizacji projektów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Można je oglądać do 26 lutego.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl