Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CHCĄ URZĄDZIĆ DOM SENIORA W PODWIELUŃSKIEJ RUDZIE [VIDEO]

Dawna siedziba Pałacu Taczanowskich w Rudzie coraz bardziej niszczeje i przydałby się jej natychmiastowy, kompleksowy remont. Dlatego urządzenie tutaj dziennego domu seniora przez Stowarzyszenie „Tacy Sami” wydaje się niezłym pomysłem.

Aby w pałacu mógł docelowo rozgościć się dzienny dom pobytu seniora niezbędne są duże inwestycje, a co za tym idzie również duże pieniądze na jego kompleksowy remont.

Pałac musi też zmienić właściciela i stać się oficjalnie własnością Stowarzyszenia „Tacy Sami”. Nowy Dom Seniora stanowić będzie w zasadzie cały kompleks: pałac, okazały park z bardzo starymi i pięknymi zarazem drzewami, niedaleki spichlerz i zaplecze gospodarcze.

Jest więc co remontować i na co zbierać pieniądze. Szef stowarzyszenia informuje, że projekt nowego zagospodarowania pałacu zyskał też przychylność władz miasta, powiatu i posła na Sejm Ziemi Wieluńskiej.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl