Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SKONTROLUJĄ DZIAŁALNOŚĆ DOMU KULTURY [VIDEO]

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej do porządku obrad wprowadzono punkt dotyczący kontroli komisji rewizyjnej RM w Wieluńskim Domu Kultury. Do CBA wpłynęło bowiem  doniesienie o rzekomych nieprawidłowościach w WDK- u dotyczących organizowanych przez jednostkę kultury przetargów.

Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało o tym fakcie Radę Miejską, aby ta zbadała sprawę. Radni wspomnianą uchwałę o kontroli przyjęli większością głosów.

Zanim jednak to nastąpiło pojawiły się wątpliwości co do jej ostatecznego brzmienia.
Wywiązała się dyskusja. Ostatecznie radni przyjęli wspomnianą uchwałę 15 głosami za, z poprawką Grzegorza Żabickiego.

Do ewentualnych zarzutów praktycznie od razu ustosunkowała się dyrektor WDK-u Elżbieta Kalińska wydając w tej sprawie specjalne oświadczenie.Przewodniczący Komisji Rewizyjnej UM zapowiada, że kontrola w WDK-u przeprowadzona zostanie w terminie do końca lutego.

Więcej o tej sprawie w obszernej relacji z sesji Rady Miejskiej, którą w ten weekend pokażemy w programie lokalnym stacji TVK WSM.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl