Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MŁODZI PIŁKARZE NA CHARYTATYWNYM TURNIEJU [VIDEO]

W hali WOSiR rozegrano piątą edycję Turnieju Charytatywnego. Tym razem w zawodach piłki nożnej zorganizowanych przez Fundację Dotknij Pomocy i Stowarzyszenie Wieluński Klub Sportowy udział wzięli młodzi piłkarze nożni urodzeni w roku 2012 i młodsi.

Turniejowi w hali WOSiR towarzyszyła zbiórka krwi na rzecz oddziału ginekologiczno położniczego w Wieluniu. W turnieju najlepsi okazali się bowiem chłopcy z Sokoła Wręczyca.

Na drugim miejscu uplasowała się Warta Osjaków, na trzecim podopieczni trenera Marcina Greli z WKS-u Wieluń, na czwartym FC Bonus Stolec, na piątym Młody MKS Kluczbork i na szóstym Olimpia Truskolasy, w której swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał Kuba Błaszczykowski.

Królem strzelców został natomiast Julek Zieliński z Wręczycy, najlepszym bramkarzem wybrany został Marcel Grabas z Kluczborka, a MVP turnieju - Adam Merta z Osjakowa.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl