Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NA FINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W FUTSALU [VIDEO]

W hali WOSiR rywalizowali piłkarze nożni, ale trochę starsi, bo seniorzy klubów Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. Odbywało się to w ramach finałów mistrzostw powiatu wieluńskiego w futsalu, do którego po dwóch turniejach eliminacjach awansowało osiem drużyn.

Mimo najszczerszych chęci naszych rozmówców, kluby z gminy Konopnica nie przedłużyły panowania w powiecie wieluńskim. Mistrzem tegorocznej edycji zostali bowiem piłkarze GLKS-u Biała.

Po emocjonującym i trzymającym w napięciu do ostatnich sekund meczu, dopiero po rzutach karnych pokonali obrońcę tytułu - MLKS Konopnica.

Wprawdzie w meczu o złoto podopieczni Mariusza Gałaja długo nie oddawał zdobytego na początku prowadzenia, ale rywale z Białej wyrównali na 1:1 w ostatniej minucie, a następnie okazali się lepsi w serii rzutów karnych.

Z kolei w meczu o brąz LZS Krzyworzeka wygrał 4:2 z RKS-em Rychłocice i tym samym przedłużył serię miejsc na podium w powiatowym czempionacie.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl