Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZATAŃCZYLI POLONEZA W KRYSZTAŁOWYM PAŁACU [VIDEO]

W tym roku szkolnym do matury w I LO przystąpi 6 klas 3. Podczas oficjalnej inauguracji studniówki nie zabrakło rzecz jasna okolicznościowych przemówień. Studniówkowego poloneza do utworu z popularnego telewizyjnego serialu „Czas honoru” zatańczyły 72 pary.

Premierę poloneza poprzedziło wiele prób, które odbywały się w hali WOSiR. Młodzież spotykała się raz w tygodniu po lekcjach.

Oprócz poloneza 15 par  zatańczyło też walca wiedeńskiego do utworu Whitney Houston "I have nothing". Studniówka tegorocznych maturzystów I LO po raz pierwszy nie odbyła się na hali WOSiR, lecz w Kryształowym Pałacu w Rudzie.

Z kolei w najbliższą sobotę 1 lutego na studniówkowym balu tym razem już w hali sportowej bawić się będą tegoroczni maturzyści z ZS nr 1 w Wieluniu. Te studniówkę także pokażemy w Wydarzeniach TVK.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl