Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PYTANIA O WAŻNE INWESTYCJE W MIEŚCIE [VIDEO]

Ponieważ w poniedziałek 27 stycznia przypadała 75. rocznica wyzwolenia obozu w Auschwitz-Birkenau radni miejscy na samym początku posiedzenia minutą ciszy oddali hołd i uczcili pamięć zgładzonych w obozie ofiar. Zaraz potem przystąpiono już do roboczej części posiedzenia.

Było wiele pytań o bieżące inwestycje realizowane w mieście. Poruszono m.in. temat związany z budową nowego żłobka i  realizacją Mieszkania Plus. Inwestycja wreszcie ruszyła z miejsca, a żłobek rośnie w siłę, tzn. buduje się.

Nie zabrakło także pytań o przebudowę ulicy Popiełuszki. Pomimo bardzo łagodnej zimy dalsze prace na tym ważnym komunikacyjnym szlaku nie są prowadzone.

Ostateczny finał inwestycji wraz z dwoma rondami ma nastąpić jak wiadomo na koniec maja tego roku i jak zapowiada burmistrz Okrasa dalsze przedłużenie prac nie wchodzi już w grę.

Na pytania w sprawie przebudowy Popiełuszki odpowiadał też naczelnik Maciej Preś. W dalszej części obrad poruszono też kilka innych kwestii. Dowiedzieliśmy się m.in. że wreszcie uzupełniono skład Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Komunalnego.

Tymczasowo pojawił się w niej radca prawny Urzędu Miejskiego Jakub Krawczyk. Nie zabrakło też pytań z tzw. śmieciowego podwórka. Chodziło oczywiście o ewentualną podwyżkę cen za odprowadzanie odpadów i liczbę tzw. śmieciowych deklaracji w mieście i gminie.

Ten temat jednak odłożono na w sumie niedaleką przyszłość. Włodarz miasta zapowiada bowiem specjalną, nadzwyczajną sesję, która w całości poświęcona będzie właśnie  gospodarce odpadami na terenie Gminy Wieluń.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl