Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KOLEJNA ROCZNICA PATRIOTYCZNEGO ZRYWU [VIDEO]

Uroczystość pod pomnikiem "Bohaterom Powstania Styczniowego Ziemia Wieluńska” w lasku miejskim zorganizowaną z okazji 157 rocznicy wybuchu powstania styczniowego tak jak w latach poprzednich poprowadził dyrektor Muzeum Ziemi Wieluńskiej Jan Książek.

Nie zabrakło na niej przedstawicieli władz miasta i powiatu, kombatantów, pomimo ferii także szkolnej młodzieży, ale również harcerzy pełniących przy pomniku wartę oraz rekonstruktorów w strojach powstańców styczniowych.

List od nieobecnego na uroczystości burmistrza Pawła Okrasy odczytał kierownik Biura Burmistrza Radosław Urbaniak. Głos zabrał także starosta wieluński Marek Kieler.

Szereg trudniejszych bitew i potyczek powstania styczniowego miała miejsce na terenie Ziemi Wieluńskiej, m.in. pod Kuźnicą Grabowską, dzisiejszy powiat ostrzeszowski, pod Praszką, Rychłocicami, Radoszewicami, Lututowem, Rudnikami i Świątkowicami.

Na koniec zaproszeni na uroczystość goście wraz z władzami złożyli pod pomnikiem okolicznościowe wiązanki kwiatów oddając jednocześnie hołd poległym powstańcom.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl