Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KINO, WARSZTATY I NIETYPOWA WYSTAWA [VIDEO]

Kończące się ferie były zimowe tylko z nazwy, bowiem długo oczekiwany śnieg niestety,  spaść nie chciał. Pomimo niesprzyjającej aury dzieci z placówek WSM nie narzekały na nudę. Chętnie brały udział w ciekawych zajęciach i zabawach. Ostatnio uczestniczyły w warsztatach plastycznych w miejskiej bibliotece.

Do wykonania karmników dzieci wykorzystały plastikowe butelki, które samodzielnie pomalowały. Gotowe domki dla ptaków zostały zawieszone na drzewach i balkonach.

MZW również przygotowało ciekawą ofertę zajęć specjalnie na czas ferii. Dzieci z SDK i Klubu Osiedla Kopernika wzięły udział w warsztatach edukacyjnych pod hasłem „Przywrócić blask – jak ratujemy zabytki”.

Podczas zajęć dzieci poznały jedną z podstawowych prac konserwatorskich, jakie wykorzystywane są w muzeach na całym świecie. Jest to konserwacja rekonstrukcyjna.

Z pewnością sporą atrakcją dla dzieci z placówek WSM okazała się wystawa pająków i skorpionów, która zawitała do Wielunia.

Dzieci miały możliwość fotografowania wszystkich prezentowanych okazów. Najbardziej łagodne ptaszniki można było wziąć do ręki.

Zainteresowani  dowiedzieli się wielu ciekawostek ze świata pajęczaków.

Tegoroczne ferie w placówkach WSM zakończyły się wyjazdem do kina w Bełchatowie.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl