Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PROMUJĄ WIELUŃ W CAŁEJ POLSCE [VIDEO]

17. edycja Ogólnopolskiej wystawy królików rasowych, drobiu ozdobnego i gołębi w Wieluniu znów ustanowiła nowy rekord.  W hali wystawienniczej, czyli wieluńskiej hali sportowej pojawiło się prawie 1,5 tys. puchatych piękności.

Przywiozło je do naszego miasta grono 191 wystawców. Żywa ekspozycja rozgościła się w Wieluniu w sumie na trzy dni. Tradycyjnie już pierwszy dzień należy do ekspertów.

Grono międzynarodowych sędziów  m.in. z Niemiec, Czech i Słowacji musi ocenić każdego królika. Wymagania są wysokie, ale wysoki jest również prestiż wystawy, która niewątpliwie rozsławia nasze miasto nie tylko w króliczej branży.

Przez 17 edycji tej ważnej wystawy stacji TVK udało się porozmawiać z dość pokaźną liczbą wystawców. Okazuje się, że hodowlą królików można zajmować się już praktycznie od dziecka.

Coraz młodsi wystawcy w hodowli królików widzą nie tylko biznes, ale też realizację swojej pasji jaką niewątpliwie jest miłość do królików. Te zwierzaki trzeba po prostu uwielbiać. Inaczej się nie da, a są rzeczywiście przepiękne.

Impreza cieszy się tak dużym powodzeniem wśród hodowców, że jej główny organizator będzie musiał pomyśleć o ograniczeniach  co do liczby wystawianych na wystawie okazów.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl