Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CIEKAWE WARSZTATY W MUZEUM I SPOTKANIE Z POLICJĄ [VIDEO]

Zimowy wypoczynek w placówkach WSM rozpoczął się od spotkania z policją w ramach akcji „Bezpieczne ferie”. Dzieci dowiedziały się sporo o bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw. Spotkanie dotyczyło również przepisów ruchu drogowego oraz bezpiecznego korzystania z Internetu i telefonu komórkowego.

Uczestnicy chętnie odpowiadali na pytania, za które w nagrodę otrzymywali odblaski. Kolejną przygodą w czasie ferii była wizyta w MZW, gdzie dzieci zwiedziły pokonkursową wystawę szopek bożonarodzeniowych.

Następnie dzieci z placówek WSM wzięły udział w warsztatach plastycznych, podczas których  miały do wykonania świąteczną stajenkę z papieru. Była to również okazja do pochwalenia się, w jaki sposób klubowicze spędzają ferie.

Feryjne zajęcia przygotowała również Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna, gdzie dzieci wykonały z plastikowych butelek karmniki dla ptaków.

Pierwszy tydzień ferii dzieci z placówek WSM uznały za bardzo udany, zwłaszcza że zakończył się wycieczką. Dalszy ciąg zimowego wypoczynku zapowiada się również interesująco.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl