Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DZIEWIĄTA EDYCJA WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA W KINIE [VIDEO]

„Wieluńska Stajenka” jest jedną  z najważniejszych i zarazem sztandarowych imprez SP nr 5- głównego organizatora wspólnego kolędowania. Dziewiąta już edycja Stajenki ponownie odbyła się w kinie „Syrena” i tak jak zawsze przyciągnęła liczne grono nie tylko przyjaciół szkoły.

Koncert otworzył dyrektor placówki Zbigniew Gajda. Kilka słów do zgromadzonych wygłosił też ks. prałat Marian Stochniałek. Na scenie jako pierwszy zaprezentował się zespół „Całkiem niezły beat” działający właśnie przy Piątce już drugi rok.

W dalszej części koncertu na muzycznej scenie Syreny wystąpili też nauczyciele szkoły, zespół „Z dusy śpiewane” z Kurowa oraz harcerski zespół „Piątka”. O muzyczną oprawę koncertu tak jak zawsze zadbał Piotr Sitarski.

Potem na scenie wystąpili też strażacy z OSP w Kurowie, zespół Gwiazdy po Osiemnastej i uczniowie klasy I wraz z rodzicami. Muzycznie było oczywiście ślicznie i świątecznie zarazem.

Koncert zakończył się artystycznym popisem wokalistów z PMDKiS pod kierunkiem Zofii Szpikowskiej.  Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl