Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

FINAŁ WOŚP W WIELUNIU Z KOLEJNYM REKORDEM [VIDEO]

W centrum miasta w niedzielne popołudnie dało zaobserwować się wielu wolontariuszy kwestujących na rzecz Orkiestry. W tym gronie znalazła się też była radna Honorata Freus- Grzelak. W tej roli wystąpiła po raz pierwszy i jak zapewnia będzie kwestowała też w kolejnych finałach.

Inni wolontariusze, głównie szkolna młodzież podczasa 28 finału nie narzekali na brak pracy. Do orkiestrowych puszek chętnie wrzucano nie tylko drobne, ale też papierkowe pieniądze. Serce wieluńskiego finału WOŚP biło naturalnie w siedzibie WDK.

Przed placówką było też zaplecze medyczne, bowiem 28 finał Orkiestry wspierał wieluński szpital. Były porady dietetyka, można było zbadać sobie poziom cukru we krwi, zmierzyć ciśnienie i zrobić EKG.

We wnętrzu Domu Kultury były z kolei koncerty. Na muzycznej scenie zaprezentował się m.in. Zespół Wokalny Artura Szczęsnego działający przy placówce. Na muzycznej scenie z ciekawym koncertem wystąpiła też formacja After Work.

Kulminacyjnym momentem była rzecz jasna licytacja orkiestrowych gadżetów i złotych, srebrnych i brązowych serduszek. Licytację poprowadził m.in. Mirek Szymul. Zacięty bój toczył się oczywiście o orkiestrowe serduszka.

Podczas licytacji padały naprawdę poważne kwoty. Złote serduszko z nr 1 wylicytowano za kwotę 17 tys. złotych, srebrne za 5,5 tys. a bursztynowe za 7,5 tys.

W sumie 28 finał WOŚP w Wieluniu zakończył się fantastycznym wynikiem finansowym. Wolontariusze Orkiestry Owsiaka zebrali do puszek aż 86 243,20 złotych! Z kolei z niedzielnej licytacji w WDK uzyskano 83 801,00 złotych.

Łącznie na konto WOŚP wpłynęło z Wielunia 170 044,20 złotych. To naprawdę rewelacyjny wynik. W ubiegłym roku przypomnijmy zebrano 118 tys. złotych. Na zakończenie orkiestrowego dnia było też Światełko do Nieba.

Obszerna relacja z 28 finału WOŚP w Wieluniu do zobaczenia w Temacie Tygodnia. Orkiestrowe relacje pojawią się też w Magazynie Sportowym i Szortpressie. Zapraszamy.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl