Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ORKIESTROWY BIEG I SPEKTAKL W BIBLIOTECE [VIDEO]

Wielkoorkiestrowe granie w Wieluniu w niedzielę 12 stycznia rozpoczęło się od premierowego, choć w całej Polsce znanego już z poprzednich finałów Orkiestry biegu „Policz się z cukrzycą”. Jego trasa liczyła w sumie nieco ponad 5 km, a biegano w lasku miejskim. W sumie w cukrzycowym biegu udział wzięło 172 uczestników.

Jako pierwszy wśród panów na mecie zameldował się Damian Szczęsny z Wieluń Biega, a wśród kobiet Ewa Kotala również z Wieluń Biega. Działo się też na dworcu kulturalnym Wieluń- Dąbrowa.

W specjalnych pokazach zaprezentowały się tam dzieci i młodzież na co dzień trenujące w zespołach tanecznych Wieluńskiego Domu Kultury. Już po raz ósmy  z Orkiestrą Owsiaka zagrała też Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna.

Z tej okazji w książnicy zaprezentowano montaż słowno-muzyczny "Paleta wartości". Na bibliotecznej scenie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieluniu.

Montaż przygotowały i nad całością czuwały Magdalena Małolepsza, Elżbieta Szaniec, Anetta Gajewska i Justyna Matuszczyk nauczycielki z Dwójki.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl