Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIELKA GALA Z UDZIAŁEM TANECZNYCH GWIAZD [VIDEO]

Trzeba uczciwie przyznać, że gala taneczna w wieluńskiej hali sportowej firmowana przez Stowarzyszenie dla Osób Potrzebujących Pomocy „Razem” w Skrzynnie została przygotowana z dużym rozmachem. To na finał projektu „Taniec łączy pokolenia”.

Impreza miała charakter zadania publicznego sfinansowanego ze środków  Województwa Łódzkiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2019 rok.

Na tanecznym parkiecie zatańczyło sporo dzieci i młodzieży. W imprezie udział wzięły nie tylko pełnosprawne dzieciaki, ale też szerokie grono podopiecznych placówek działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Impreza miała w końcu wymiar przełamujący społeczne bariery. I na tym w szczególności załeżalo szefowej stowarzyszenia „Razem” Magdalenie Wrześniewskiej oraz ściśle z nią współpracującej dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie Emilii Łaniewskiej.

Były też gwiazdy Anna Głogowska, popularna tancerka klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych oraz tancerz Tomasz Barański.

Obydwoje znani są m.in. z szalenie popularnego do tej pory programu „Taniec z Gwiazdami” emitowanego już od wielu sezonów.

Warto też zauważyć, że w tej tanecznej imprezie wzięły udział ośrodki kultury z  Wielunia, Złoczewa, Czarnożył i Lututowa oraz szkoły podstawowe ze Skrzynna, Ostrówka, Janowa, I LO w Wieluniu, SOSW w Gromadzicach i DPS w Skrzynnie.

Dłuższa relacja z tej gali do zobaczenia w TVK WSM w najbliższy weekend. Gorąco polecamy.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl