Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WSPÓLNA MODLITWA, ORSZAK I KOLĘDOWANIE W HALI [VIDEO]

To już siódmy raz jak ulicami Wielunia przeszedł Orszak Trzech Króli, tym razem w poniedziałek 6 stycznia. Specjalne uroczystości rozpoczęły się od nabożeństwa w kościele p. w. św. Józefa. Zaraz po nim Orszak, prowadzony przez trzech króli na koniach, przemaszerował ulicami Wielunia.

Wielobarwny Orszak dotarł tak jak w poprzednich latach do wieluńskiej hali WOSiR gdzie miała miejsce druga część Święta Trzech Króli. Gwiazdą tegorocznego kolędowania był zespół NiemaGOtu.

Formacja wystąpiła z kolędami, ale też własnym repertuarem. Zespół niemaGOtu na muzycznej scenie pojawił się dość niespodziewanie i od razu zrobił wielkie zamieszanie.

Formacja powstała w 2015 roku, kiedy opracowany przez jego członków utwór "Błogosławieni miłosierni" został wybrany Hymnem Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Przebojem "Nie mądrość świata tego" grupa potwierdziła swój twórczy potencjał, zaś kolejnymi zyskała dziesiątki tysięcy fanów oraz miliony wyświetleń na YouTube’ie. Nic więc dziwnego, że zespół zawitał także do naszego miasta.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl