Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

20 POPRAWEK DO NOWEGO BUDŻETU GMINY WIELUŃ [VIDEO]

Budżetowa część sesji Rady Miejskiej tak jak w latach poprzednich rozpoczęła się od prezentacji finansów gminy i miasta na nowy 2020 rok. Najważniejsze założenia nowego budżetu przedstawił oczywiście Paweł Okrasa. Uwzględnił w nim m.in. dwie bardzo ważne inwestycje czyli budowę żłobka oraz kompostowni na wysypisku w Rudzie.

Obydwie inwestycje jak wiemy z poprzednich sesji rodzą się w sumie w ciężkich bólach. Miejmy jednak nadzieję, że w tym roku nastąpi w końcu szczęśliwy poród.
Po prezentacji budżetu przyszedł czas na opinie w sprawie komisji stałych Rady Miejskiej, ale też Regionalnej Izby Obrachunkowej.

Nie to jednak było najważniejsze. Radni z Przyjaznej Gminy i PiS zaproponowali do budżetu sporo poprawek. W sumie ponad 20. Czego dotyczyły o tym za chwilę. W budżecie znalazło się zatem wiele nowych, nie uwzględnionych przez włodarza miasta inwestycji.

Był też czas na budżetową dyskusję. Tę w całości pokażemy już w Temacie Tygodnia, gdzie ponad 2- godzinna relacja z posiedzenia. Burmistrz wprowadzonymi poprawkami nie był delikatnie rzecz ujmując zachwycony.

Ostatecznie wszystkie poprawki w trybie głosowań większością głosów wprowadzono do budżetu. Mamy zatem w nim wiele nowych inwestycji ujętych również w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Wieluń na lata 2020- 2030.

Na finał przegłosowano jeszcze w całości budżetową uchwałę. Przyjęto ją 13 głosami za przy 8 wstrzymujących się.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl