Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O BUDŻECIE POWIATU I FINANSACH SZPITALA [VIDEO]

Podczas budżetowej sesji Rady Powiatu, która odbyła się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia radni nie od razu zajęli się finansami powiatu wieluńskiego na 2020 rok. Najpierw poznaliśmy nowego dyrektora wieluńskiego szpitala ds. administracyjnych.

Został nim Adam Stachera, którego oficjalnie przedstawił starosta Marek Kieler. Przy okazji dowiedzieliśmy się też o finansowych zobowiązaniach szpitala, czyli jego aktualnym zadłużeniu.

Zapytał o to radny Andrzej Stępień. W dalszej części obrad radni sporo mówili również o pomyśle przygotowania monografii powiatu wieluńskiego. Ta miałaby liczyć minimum 800 stron i kosztować w sumie niemało bo ok. 150 tys. złotych.

Pytano również o stan środowiska naturalnego. To w świetle sesyjnego punktu dotyczącego informacji Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi, Delegatura w Sieradzu o stanie środowiska naturalnego w 2018 roku.

Tutaj nastąpiło jednak wiele niejasności. Zaproszeni na sesję Urszula Łukawska i Marcin Sobczak wdali się z radnymi, ale też przewodniczącym Rady w dość długą dyskusję.

Nie wyjasniono jednak wielu kwestii, choć pytań było sporo. Poszło o podział kompetencji, a co za tym idzie również zmiany w Inspektoracie i nowy podział obowiązków.

Więcej o tym w dłuższej relacji z budżetowej sesji. Co do samego budżetu powiatu wieluńskiego na 2020 rok to jego szczegóły przedstawił starosta Marek Kieler.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl