Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

RODZINNY ALBUM POPULARNEGO AKTORA [VIDEO]

Kacper Kuszewski – popularny aktor i artysta sceniczny podczas koncertu noworocznego w Muzeum Ziemi Wieluńskiej zaprezentował autorski spektakl słowno-muzyczny „Album rodzinny”. Stary odziedziczony po babci album rodzinny był inspiracją do napisania piosenek w stylu retro.

Składają się one na ciekawą opowieść o ludziach, ich zwyczajach, manierach i romansach. W spektaklu jest więc sporo rodzinnych historii, które wydarzyły się naprawdę. Znane nazwisko przyciągnęło do muzeum prawdziwe tłumy.

Nic dziwnego, bowiem aktor przez wiele lat grał w popularnym serialu telewizyjnym, a ostatnio był jurorem programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Artysta ma na swoim koncie także sporo ról dubbingowych. Wiele znanych postaci mówi głosem Kacpra Kuszewskiego. Koncert noworoczny był okazją do wręczenia specjalnych podziękowań.

Te popłynęły za wsparcie projektów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego realizowanych przez Muzeum Ziemi Wieluńskiej w ubiegłym roku. Trafiły one do Gminy Wieluń, a także do wieluńskich firm i mediów.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl