Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWE SAMOCHODY DLA WIELUŃSKIEJ POLICJI [VIDEO]

Tabor wieluńskiej Policji zasiliły dwa nowe radiowozy. Oznakowany jak i nieoznakowany Hyundai będą wykorzystywane przez policjantów z KPP Wieluń  w codziennej służbie. Uroczystość przekazania samochodów miała miejsce na dziedzińcu komendy 17 grudnia 2019 roku.

Wzięli w niej udział szef wieluńskich policjantów insp. Grzegorz Libura, starosta Marek Kieler, burmistrz Paweł Okrasa, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Tomasz Lewiński oraz wójtowej gmin powiatu wieluńskiego.

Radiowozy zostały poświęcone przez Ojca Gwardiana. Paweł Okrasa przekazał na ręce Kierownika Rewiru Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu kluczyki do nowego oznakowanego radiowozu.

Z kolei starosta wieluński Marek Kieler w asyście wójtów gmin z terenu naszego powiatu na ręce Naczelnika Wydziału Kryminalnego kluczyki do radiowozu nieoznakowanego.

Radiowozy będą wykorzystywane przez mundurowych dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Miasta i Gminy Wieluń oraz mieszkańcom powiatu wieluńskiego.

Koszt radiowozu oznakowanego to ponad 82.000 złotych. Środki finansowe na jego zakup pochodzą w połowie z budżetu KGP oraz w połowie z funduszu wsparcia policji.
Koszt radiowozu nieoznakowanego to ponad 76.000 złotych. Środki finansowe na jego zakup pochodzą z tych samych źródeł.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl