Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ŚWIĄTECZNA OPOWIEŚĆ O MAŁEJ CHOINCE

Filia Biblioteczna w podwieluńskiej Rudzie we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich w Rudzie, przygotowała przedświąteczne spotkanie dla najmłodszych. Gośćmi biblioteki były przedszkolaki wraz z wychowawcami i dyrektor Szkoły Podstawowej im.Wincentego Witosa w Rudzie.

Podczas zajęć dzieci wysłuchały świątecznej historyjki pt."Mała choinka", którą zaprezentowała Pani Mirosława. Młodzi czytelnicy z zainteresowaniem przysłuchiwali się opowieści o perypetiach zielonego drzewka.

Mieli też okazję zobaczyć na żywo wieluński strój ludowy. Następnie dzieci przystąpiły do lukrowania i dekorowania piernikowych choinek. Spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl