Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ŻYCZENIA OD WŁADZ ZWIĄZKU I PREZESA WSM [VIDEO]

Głównym organizatorem świątecznego spotkania dla niewidomych i niedowidzących osób z naszego regionu był tym razem PZN Okręg Łódzki. W Spółdzielczym Domu Kultury, który powoli staje się siedzibą wieluńskich struktur organizacji nie zabrakło zaproszonych gości.

Podczas uroczystego spotkania był świąteczny obiad, wigilijne potrawy, ale też życzenia na Boże Narodzenie od łódzkich władz organizacji. Nie zabrakło też gratulacji dla zasłużonych dla organizacji osób.

Wyróżniono m.in. Elżbietę Ochocką, kierownika wieruszowskiego PCPR. Ważnym i zarazem bardzo uroczystym momentem spotkania były też życzenia dla najstarszej członkini organizacji pani Janiny Nowickiej, która niedawno skończyła 90 lat.

W trakcie tego świątecznego spotkania można też było zapoznać się z nowinkami technicznymi dedykowanymi specjalnie dla niewidomych i niedowidzących osób.

Prezentowała je Renata Wnuk z okręgu łódzkiego PZN. Wszystkim członkom organizacji życzymy naturalnie wspaniałych świąt i przede wszystkim dużo zdrowia w nowym 2020 roku.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl