Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWY AMBULANS I SPRZĘT MEDYCZNY W SZPITALU [VIDEO]

Ambulans w żółtym kolorze o który ostatnio wzbogacił się SP ZOZ to w tej chwili najnowocześniejszy na rynku ambulans ratunkowy typu P. Został zakupiony z dotacji Ministra Zdrowia. Powiat wieluński przekazał też lecznicy sprzęt medyczny.

Chodzi o aparaturę medyczną i wyposażenie dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Uroczystość, którą z tej okazji zorganizowano w wieluńskiej lecznicy była okazją do poświęcenia samochodu, ale też oficjalnego oddania go do użytku.

Podczas okolicznościowych przemówień głos zabrał m.in. poseł Paweł Rychlik i wicewojewoda łódzki Karol Młynarczyk. Ten pierwszy zapowiada również pieniądze na remont Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Dosprzętowienie szpitala jest szalenie ważne. Oby tylko było komu leczyć, bo choć było to spotkanie także o świątecznym charakterze nie można nie wspomnieć o sytuacji kadrowej szpitala.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl