Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SZCZĘŚLIWY FINAŁ NERWOWEJ GRY [VIDEO]

Szczypiorniści MKS-u ponownie zadbali o swoich kibiców i zgotowali im prawdziwy horror. Jednak - tak jak dwa tygodnie temu - ze szczęśliwym końcem. Może nie do końca szczęśliwym gdyż za wygraną ze Śląskiem Wrocław zainkasowali nie trzy - tylko dwa punkty.

Jednak po zakończeniu serii rzutów karnych i tak mało kto o tym pamiętał. Do karnych doszło, ponieważ w regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 23:23. Pamiętając, że do przerwy wielunianie prowadzili 17:11, z podziału punktów trudno się było cieszyć, ale rozważając samą końcówkę - jak najbardziej tak.

MKS nie po raz pierwszy w drugiej połowie zagrał bowiem zadziwiająco słabo i po przerwie po 27 minutach minutach miał na koncie zaledwie trzy trafienia, przez co goście ze stolicy Dolnego Śląska prowadzili 23:20.

Na szczęście ostatnie trzy minuty należały do gospodarzy, którzy - głównie za sprawą świetnie interweniującego w bramce Patryka Kolanka oraz zachowującego stalowe nerwy przy rzutach karnych Krzysztofa Węcka - doprowadzili do remisu 23:23.

Takim rezultatem mecz się zakończył, a w zarządzonej w takiej sytuacji serii rzutów karnych podopieczni Tomasza Derbisa zwyciężyli 3:0. Meczem ze Śląskiem Wrocław wielunianie pożegnali rok 2019 w pierwszej lidze, ale nie całkowicie ze swoimi fanami.

Czeka ich jeszcze bowiem mecz w ramach Pucharu Polski, w którym zmierzą się z Czuwajem Przemyśl. Uwaga! zapowiadane wcześniej na 11 grudnie spotkanie odbędzie się w hali WOSiR przy ul. Częstochowskiej 35, ale w czwartek 19 grudnia 2019 r.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl