Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PYTANIA O POMIAR JAKOŚCI POWIETRZA W WIELUNIU [VIDEO]

Gmina zakupiła czujniki do 24 godzinnego monitorowania jakości powietrza, które będą mierzyć stężenie pyłów: PM 1, PM 2, PM10, temperaturę ciśnienie i wilgotność. Czujniki zamontowane zostaną na Urzędzie Miejskim, Hali Sportowej WOSiR, na budynku WOSiR przy Wojska Polskiego oraz na budynku Szkoły Podstawowej nr 2 na os. Wyszyńskiego.

W tym kontekście powróciła sprawa pomiarów zanieczyszczeń powietrza w mieście. Przypomnijmy, że pod koniec października zorganizowano w Wieluniu pierwszą akcję pomiaru poziomu zanieczyszczeń powietrza.

Badał je latający w tym celu nad Wieluniem specjalny dron wynajęty przez Gminę za 4 tys. złotych. O sprawę pytał radny Buda, zresztą jak się okazało zasadnie. Czy pierwsze pomiary przyniosły oczekiwane rezultaty?Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl