Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ŚWIĄTECZNA SZOPKA, CHOINKA I MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH [VIDEO]

Inauguracja świątecznego sezonu w Wieluniu miała miejsce 6 Grudnia w imieniny Św. Mikołaja. O wizualne atrakcje zadbali m.in. motocykliści z grupy Wheelie Team Wieluń, którzy liczną grupą stawili się na Placu Legionów.  Motocyklowy zlot Świętych Mikołajów przykuł rzecz jasna uwagę mieszkańców.

Można było nie tylko podziwiać te piękne maszyny, ale też chwilę porozmawiać z członkami grupy. Były też drobne upominki. Ale na tych atrakcjach naturalnie się nie skończyło.

Na Placu Legionów jak widać stanęła dość pokaźnych rozmiarów świąteczna szopka. Jej konstrukcję wykonał wieluński ZUGIL. Oczywiście był czas na świąteczną zabawę, prezenty od Mikołaja i wiele innych atrakcji.

Na Placu Legionów można podziwiać nie tylko szopkę. Jest też świąteczna choinka. Szkoda tylko, że od kilku lat taka sama. Czas najwyższy pomyśleć o nowym drzewku, które będzie cieszyć oczy mieszkańców Wielunia.

Jeśli tak się stanie to oczywiście nie teraz, tylko na Święta Bożego Narodzenia 2020 roku.



Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl