Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„ŻŁOBKOWA” DYSKUSJA NA FORUM RADY [VIDEO]

Już na samym początku sesji radni miejscy z porządku obrad zdjęli punkt dotyczący płatnego parkowania. Większość nie zgodziła się bowiem na zaproponowaną przez włodarza Wielunia podwyżkę cen za parkowanie aut w centrum miasta, co poparto stosownym głosowaniem w sprawie. Pytano też o bieżące, ale też przyszłe inwestycje realizowane przez Gminę Wieluń.

Oczywiście nie zabrakło pytań o przebudowę ulicy Popiełuszki, ale tym razem to nie ona była najważniejsza. Radnych bardziej interesowała realizacja na terenie naszej Gminy programu Mieszkanie Plus i w tym kontekście także budowy żłobka dla 100 maluchów.

Chodziło też o to jakim źródłem ciepła będą ogrzewane wspomniane inwestycje. Kwestia ogrzewania wspomnianych inwestycji nie dała jednak radnym spokoju. Pytano dalej. Chodziło m.in. o koszt przyłączenia do nowych obiektów instalacji gazowej, ale też kompletną w tym zakresie ofertę Energetyki Cieplnej.

W kontekście budowy żłobka logicznym wydało się pytanie o pozwolenie na budowę, czy jest już wydane. Żłobek wedle zapowiedzi burmistrza ma być gotowy na 1 września 2020 roku.

Czas zatem najwyższy rozpoczynać prace budowlane. W sprawie pozwolenia na budowę głos zabrał również szef rady Tomasz Akulicz. W całości odczytał pismo z wieluńskiego starostwa dotyczące przyznania pozwolenia na budowę.

Wniosek Gminy Wieluń jak się chwilę potem okazało zawierał wiele błędów, które rzecz jasna trzeba poprawić. Sprawę ostro skomentował radny Wojtuniak. Krótko i dosadnie zaistniałą sytuację nazwał skandalem!

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl