Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

XII EDYCJA PROFILAKTYCZNEGO KONKURSU [VIDEO]

Finał XII edycji Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy o AIDS i chorobach przenoszonych drogą płciową adresowanego do uczniów szkół średnich z kilku powiatów łódzkiego odbył się w podwojach Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickim w Wieluniu.

Honorowy patronat nad konkursem objął Starostwa Wieluński. Warto zauważyć, że partnerami konkursu są Ośrodek Społecznego Collegium Oświatowego w Wieluniu oraz Krajowe Centrum ds. AIDS w Warszawie. Konkurs przebiegał dwuetapowo.

W etapie szkolnym uczestniczyło 287 uczniów, natomiast w etapie międzypowiatowym 58 uczniów. W sumie wzięło udział 12 szkół średnich z Wielunia, Złoczewa, Działoszyna, Wieruszowa, Gorzowa Śląskiego, Praszki oraz Krzepic.

Komisja konkursowa przyznała 3 nagrody i jedno wyróżnienie.

I miejsce – Wiktoria Parzybut, Technikum SPSK w Wieluniu,
II miejsce - Justyna Kostaś, I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Praszce,
III miejsce - Jakub Zając, I liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
 w Wieluniu,
Wyróżnienie – Patrycja Piśla, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
w Wieluniu.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy i upominki a
Laureatom Konkursu zostały wręczone nagrody i wyróżnienia.

Główne nagrody zostały ufundowane przez Społeczne Collegium Oświatowe w Wieluniu i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wieluniu.

Konkurs został sfinansowany ze środków pochodzących od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wieluniu, Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Wieluniu, Starosty Wieluńskiego oraz Krajowego Centrum ds. AIDS.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl