Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

FINISAŻ WYSTAWY Z OKOLICZNOŚCIOWĄ PRELEKCJĄ [VIDEO]

Wystawa 28 Pułk Strzelców Kaniowskich w Kampanii Wrześniowej 1939" swoją premierę w galerii biblioteki powiatowej miała miejsce 2 września. Zorganizowano ją w ramach obchodów upamiętniających wydarzenia wrześniowe z 1939 r. na ziemi wieluńskiej.

Otwarcie wystawy co warto podkreślić było też imprezą towarzyszącą rekonstrukcji historycznej bitwy 36 PP Legii Akademickiej pod Kamionką w gminie Pątnów. Finisaż wystawy połączono z prelekcją o Strzelcach Kaniowskich, którą wygłosił Grzegorz Nowak. Wzięła w niej udział szkolna młodzież.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl