Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BOGATA OFERTA STYPENDIALNYCH PROGRAMÓW [VIDEO]

Na specjalnym, stypendialnym spotkaniu w roli głównej wystąpiła nie tylko Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego, ale też silna reprezentacja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Prelegenci przyjechali do Wielunia z bogatą ofertą programów stypendialnych przeznaczonych dla szkolnej młodzieży.

Młodzi ludzie nie tylko z Wielunia coraz częściej sięgają po przeznaczone specjalnie dla nich środki finansowe. Projekt dofinansowano w ramach Programu Mikrogranty “Łódzkie na plus” 2019 realizowanego przez Centrum OPUS, finansowanego ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego oraz Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

Przedstawiono zatem szeroką ofertę stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego, stypendiów artystycznych oraz tych przeznaczonych dla sportowców i trenerów. Z kolei Dawid Mucha z Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego zaprezentował portal Mojestypendium.pl.

Stypendialne spotkanie miało niewątpliwie na celu  poszerzenie wiedzy szkolnej młodzieży na temat programów stypendialnych. Wiadomo, uczymy się dla siebie, ale skoro za dobre wyniki w nauce można jeszcze otrzymać pieniążki to czemu nie skorzystać z tak bogatej oferty stypendiów.

Mając na uwadze działania Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego polecamy uwadze naszych widzów także akcję 1%. Pamiętajmy, że rozliczając się z fiskusem możemy finansowo wesprzeć programy stypendialne Fundacji.

Spotkanie było też okazją do wręczenia podziękowań darczyńcom, fundatorom stypendiów, ale też mediom promującym stypendialne programy.

Specjalne podziękowania otrzymała także nasza telewizja. W części artystycznej prezentacji wystąpił zespół Tadeusza Nic Nie Rusza.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl