Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BEZ SIATEK CHRONIĄCYCH PRZED ŚNIEGIEM [VIDEO]

Na sesji Rady Powiatu w głównej mierze dyskutowano o przygotowaniu Powiatowego Zarządu Dróg do zimy. Czy będzie mroźna i śnieżna? Prognozy synoptyków są w tym względzie ostrożne, ale raczej nie ma co liczyć na obfite opady śniegu. Tak czy inaczej całe zaplecze techniczne do zimy powinno być przygotowane.

Ponieważ nie zanosi się na srogą zimę starostwo Powiatowe wraz z PZD podjęło decyzję o niestawianiu na powiatowych szlakach specjalnych siatek chroniących drogi przed nawiewaniem białego puchu.

Taka decyzja wzbudziła mieszane uczucia wśród niektórych radnych. A co będzie jeśli śnieg rzeczywiście spadnie w obfitych ilościach? Pozostaje jeszcze kwestia sprzętu i jego przygotowania.

Warto też zauważyć, że w kilku punktach sytuację na drogach będą monitorować kamery. W dalszej części obrad sporo mówiono też o programie współpracy powiatu z organizacjami pozarządowymi w nowym roku.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl