Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O WYSTĘPUJĄCYCH ZAGROŻENIACH I PROFILAKTYCE [VIDEO]

Bezpieczeństwo seniorów było tematem debaty, jaką zorganizowała wieluńska policja. W spotkaniu wzięli udział członkowie klubów seniorskich oraz przedstawiciele zarządów osiedlowych WSM. W takcie debaty policjanci omówili najczęściej występujące zagrożenia, z jakimi mogą spotkać się seniorzy.

Wykorzystując prezentację multimedialną omówiono mechanizmy działania sprawców przestępstw wyłudzających pieniądze metodą ”na wnuczka”, „ policjanta” lub „na urzędnika”. Mówiono również o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i obowiązkowym noszeniu odblasków po zmroku.

Sporo uwagi poświęcono również zasadom bezpiecznego podpisywania umów cywilnoprawnych oraz przypadkowym zakupom niechcianych towarów. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.  

Strażacy przekazali seniorom informacje m.in. z zakresu zagrożeń ze strony "cichego zabójcy", jakim jest czad. Podczas debaty nie zabrakło również miejsca na żywą dyskusję i szereg pytań ze strony słuchaczy.

Seniorzy chętnie przekazywali swoje uwagi, sugestie i spostrzeżenia dotyczące zagrożeń. Po spotkaniu odbyła się andrzejkowa zabawa przy muzyce oraz słodkim poczęstunku. Zgodnie z tradycją nie zabrakło andrzejkowych wróżb i zabaw.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl