Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

LITERACKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W specjalnym „misiowym” spotkaniu, które zorganizowano w miejskiej bibliotece wzięły udział maluchy z Publicznego Przedszkola nr 1 w Wieluniu. Dzieci przybyły na spotkanie wraz z własnymi pluszowymi misiami.

Opowiadały o tych ulubionych bajkach i książkach, których misie są głównymi bohaterami. Następnie przedszkolaki wykonały maski z papieru i wysłuchały „Bajek o misiach z czterech stron świata”.

Na zakończenie warsztatów każdy z uczestników samodzielnie wykonał cukierniczą dekorację biszkoptowego misia. W związku z tym, że lukrowane misie wyglądały niezwykle apetycznie, zostały przez dzieci natychmiast skonsumowane.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl