Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W KOŃCU ODCZAROWALI HALĘ WOSIR [VIDEO]

Po ponad dwóch miesiącach szczypiorniści MKSu Wieluń odczarowali halę WOSiR, odnosząc w niej pierwsze zwycięstwo od 13 września. W meczu 9. kolejki pierwszej ligi wielunianie wprawdzie kompletu punktów nie zdobyli, ale dwa oczka wywalczone w meczu również powinny cieszyć.

Dość powiedzieć, że w 56-ej minucie podopieczni Tomasza Derbisa przegrywali 19:23, a 90 sekund przed końcem było 25:23 dla gości z MSPR Siódemka MIEDŹ Legnica. W dramatycznych okolicznościach, miejscowi zdołali jednak wyrównać po dwóch bramkach Łukasza Królikowskiego i obronie karnego przez Patryka Jędrzejewskiego.

Co ciekawe, w serii rzutów karnych lepsi okazali się gospodarze, co po końcowej syrenie pewne takie wcale nie było. Tym samym po remisie 25:25 i wygraniu serii karnych 3:1 zwyciężyli zdobywając 2 punkty, a przyjezdni zabrali do Legnicy jeden.

Po rozmowie z trenerem wyjaśniło się już definitywnie, że mecz jednej trzydziestej drugiej Pucharu Polski rozegra MKS w swojej hali w czwartek 5 grudnia. Początek spotkania z AZS-em Uniwersytet Warszawski o godz. 19.30.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl