Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

8 DRUŻYN NA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ [VIDEO]

W hali WOSiR po raz pierwszy w tym sezonie rozegrano zawody piłki nożnej. Turniej o puchar prezesa WKS wieluńskie stowarzyszenie zorganizowało wspólnie z Fundacją Dotknij Pomocy, a wzięło w nim udział osiem drużyn złożonych z najmłodszych uczniów szkół podstawowych z miasta i gminy Wieluń.

Ostatecznie, po trwającej prawie 5 godzin rywalizacji, w grupie „Ligi Mistrzów” pierwsze miejsca zajęła Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieluniu przed drużynami z Kurowa, Bieniądzic i Masłowic.

Natomiast w grupie nazwanej „Ligą Europy” triumfowała Szkoła Podstawowa nr 5 w Wieluniu, która kolejno wyprzedziła: SP  w Sieńcu, SPSK w Wieluniu i SP w Rudzie.

Nagrody indywidualne odebrali natomiast: najlepszy zawodnik - Filip Szydło z Kurowa, najlepszy bramkarz - Bruno Zacha z Bieniądzic i król strzelców imprezy - Nikodem Buczek z SP nr 4, zdobywca czternastu goli.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Więcej informacji

Uwaga: zmiana terminu wyłączenia

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl