Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KAŻDY PRZEDSZKOLAK ĆWICZY I LICZY [VIDEO]

XVIII Wieluńska Spartakiada Przedszkolaków- sztandarowa impreza Publicznego Przedszkole nr 2 w Wieluniu tym razem odbyła się pod hasłem „Sprawny przedszkolak ćwiczy i liczy”. W spartakiadzie wzięło udział 9 drużyn z przedszkoli gminy Wieluń.

Mali  zawodnicy startowali w 5 konkurencjach związanych oczywiście z hasłem przewodnim zawodów. Przedszkolaki musiały wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale też umiejętnościami matematycznymi.

Do wspólnej zabawy zostali zaproszeni również rodzice, którzy startując wraz ze swoimi dziećmi mogli pokazać swoje sportowe zdolności.

Laureatem XVIII Wieluńskiej Spartakiady Przedszkolaków zostali gospodarze czyli właśnie Publiczne Przedszkole nr 2 w Wieluniu. II miejsce – Publiczne Przedszkole nr 3 w Wieluniu a III miejsce – Oddział Przedszkolny w Rudzie.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni i otrzymali: puchary, statuetki, medale, dyplomy, nagrody rzeczowe indywidualne i dla przedszkoli.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl