Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DO ZOBACZENIA W TVK WSM [VIDEO]

W tym tygodniu w programie lokalnym TVK WSM druga część relacji z XIX sesji Rady Miejskiej. Powiemy w niej m.in. o inicjatywie obywatelskiej zarządu osiedla nr 7. Będzie też dyskusja o tym na jakim etapie jest w tej chwili zamówione przez miasto Oratorium dla Wielunia.

Przypomnijmy, że twórcą Oratorium jest znany kompozytor Krzesimir Dębski. W tej części relacji z sesji przedstawimy również wyniki kontroli Komisji Rewizyjnej wydatków na promocję Gminy Wieluń za 2018 rok.

Zapraszamy zaraz po kulturze. Relacja z sesji potrwa 2 godz. 10 minut. Tymczasem kilka tygodni temu zorganizowano w Wieluniu akcję pomiaru poziomu zanieczyszczeń powietrza.

Badał je latający w tym celu nad Wieluniem specjalny dron wynajęty przez Gminę za 4 tys. złotych. O wynikach pomiarów mówił na sesji burmistrz Paweł Okrasa.
Włodarz miasta  zapowiada, że Gmina Wieluń akcję pomiarów zanieczyszczeń powietrza w naszym regionie przeprowadzi tej zimy przynajmniej jeszcze dwa razy.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Więcej informacji

Uwaga: zmiana terminu wyłączenia

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl