Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

II EDYCJA „STROF DLA NIEPODLEGŁEJ”

„Polska to taka kraina, która się w sercu zaczyna”. Te słowa otwierały II edycję konkursu recytatorskiego „Strofy dla Niepodległej”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych. Pomysł konkursu narodził się w Bibliotece Pedagogicznej w Wieluniu na sieciowym spotkaniu bibliotekarzy szkolnych.

Celem konkursu było poszerzenie znajomości twórczości patriotycznej pisarzy i poetów polskich, rozwijanie zainteresowań literackich młodzieży, kształtowanie postaw patriotycznych. Wzięło w nim udział 36 uczniów, a z nich Jury wyłoniło zwycięzców:

I – miejsce – Joanna Gnych – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu - „Pierwsza przechadzka” Leopolda Staffa,

II – miejsce – Maria Szymańska – I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu - „Kamienie na szaniec” Aleksandra Kamińskiego,

III – miejsce – Eliza Lemiesz - II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu - „List z Sybiru” Artura Oppmana,

Wyróżnienie otrzymał – Łukasz Grajoszek – Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu - „A tak niewiele brakowało” Stanisława Barańczaka.

Pozostali uczestnicy otrzymali podziękowania i książki. Organizatorami konkursu były: Biblioteka Pedagogiczna w Wieluniu, I LO im. Tadeusza Kościuszki, II LO im. Janusza Korczaka i ZS nr 2 im. J. Długosza.

Instytucje te ufundowały również nagrody dla zwycięzców i drobne podarunki dla wszystkich uczestników.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl