Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W RAMACH LIGI JUNIOREK MŁODSZYCH [VIDEO]

Historyczny mecz rozegrano w hali WOSiR. Po raz pierwszy w spotkaniu o ligowe punkty zaprezentował się przed wieluńskimi kibicami zespół żeński Międzyszkolnego Klubu Sportowego. Podopieczne Mai Szerszeń grały już wcześniej w swojej hali, ale za pierwszym razem miało to miejsce w lidze wojewódzkiej młodziczek.

Dziewczęta występujące pod szyldem MKS PMDKiS Wieluń rywalizowały tam jednak poza konkursem. Podobnie zresztą, jak podopieczne trenera Tomasza Gustawa w lidze juniorek młodszych, których przeciwnik z Piotrkowa Trybunalskiego z powodów technicznych tym razem nie dojechał na pierwszy mecz do Wielunia.

Niedzielny mecz też odbył się w ramach ligi juniorek młodszych i niespodzianki w nim nie było. Trzeba jednak obiektywnie przyznać, że gospodynie zaprezentowały się w nim o wiele lepiej niż na inaugurację rozgrywek w Pabianicach, gdzie zostały rozgromione wynikiem 4:48.

Tym razem tylko w pierwszej połowie zostały zdominowane przez rywalki. Po przerwie gra się na szczęście wyrównała i choć z końcowej porażki 12:28 na pewno cieszyć nie należy, to z gry, zwłaszcza długimi fragmentami drugiej płowy, na pewno tak.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl